Edelaraudtee Infrastruktuuri AS

Kaare 25, Türi, 72212 Järvamaa, Eesti
üldtelefon: 38 48 301
faks: 38 48 311
e-post: edel@edel.ee

 

Kontor

Rain Kaarjas juhatuse liige 38 48 331 rain.kaarjas@edel.ee
Eve Meres arendus- ja planeeringu-teenistuse juht 38 48 307 eve.meres@edel.ee
Maie Krass infrastruktuurispetsialist 38 48 334 maie.krass@edel.ee
Ahto Lindmäe controller 38 48 350 ahto.lindmäe@edel.ee
Riina Randväli personalispetsialist 38 48 342
faks 38 48 340
riina.randvali@edel.ee
Kersti Aasaväli liiklusteenistuse juht 38 48 321 kersti.aasavali@edel.ee
Tõnu Kipper kvaliteedi- ja ohutusjuht 38 48 372 tonu.kipper@edel.ee
Moonika Siniallik siseaudiitor 38 48 373 moonika.siniallik@edel.ee
Hannes Taube teeteenistuse juht 38 48 327 hannes.taube@edel.ee
Andres Kuusik energeetikatalituse juht 38 48 376 andres.kuusik@edel.ee
Andres Türn side- ja energeetika-teenistuse juht 38 48 374
48 96 903
andres.tyrn@edel.ee

 

Jaamad

Lya Saem Liiva jaama (s.h. Tallinn-Väike, Liiva, Kiisa) jaamaülem 62 85 470 lya.saem@edel.ee
Tallinn-Väike jaam Juurdeveo 28, 11313 Tallinn
Liiva jaam Orava 21B, 11214 Tallinn
Kiisa jaam Kiisa, Saku vald, 75503 Harjumaa
Tõnu Sarapuu Rapla jaama (s.h. Kohila, Rapla, Lelle) jaamaülem 48 96 954 tonu.sarapuu@go.ee
Kohila jaam Jaama 6, 79801 Kohila
Rapla jaam Jaama 6, 79514 Rapla
Lelle jaam Kehtna vald, 79002 Raplamaa
Niina Rak Türi jaama (s.h. Türi, Võhma, Viljandi) jaamaülem niina.rak@edel.ee
Türi jaam Jaama 8, Türi, 72212 Järvamaa
Võhma jaam Spordi 2, 70602 Viljandimaa
Viljandi jaam Vaksali 44, 71020 Viljandi
Dmitri Lebedev Pärnu jaama (s.h. Tootsi, Pärnu) jaamaülem 44 62 400 dmitri.lebedev@edel.ee
Tootsi jaam Elbi, Tori vald, 86801 Pärnumaa
Pärnu jaam Jaama 4, 80044 Pärnu