Edelaraudtee Infrastruktuuri AS

Kaare 25, Türi, 72212 Järvamaa, Eesti
General phone: 38 48 301
E-mail: edel@edel.ee

 

Office

Rain Kaarjas Member of the management board +372 38 48 331 rain.kaarjas@edel.ee
Eve Meres Head of the Development and Planning Service +372 38 48 307 eve.meres@edel.ee
Maie Krass Infrastructure specialist +372 38 48 334 maie.krass@edel.ee
Ahto Lindmäe Controller +372 38 48 350 ahto.lindmäe@edel.ee
Riina Randväli Personnel specialist +372 38 48 342 riina.randvali@edel.ee
Kersti Aasaväli Head of the Traffic Service +372 38 48 321 kersti.aasavali@edel.ee
Tõnu Kipper Quality and safety manager +372 38 48 372 tonu.kipper@edel.ee
Moonika Siniallik Internal auditor +372 38 48 373 moonika.siniallik@edel.ee
Hannes Taube Head of the Track Service +372 38 48 327 hannes.taube@edel.ee
Andres Kuusik Head of the Energy Unit +372 38 48 376 andres.kuusik@edel.ee
Andres Türn Head of the Communications and Energy Service +372 38 48 374
+372 48 96 903
andres.tyrn@edel.ee

 

Stations

Lya Saem Station master at the Liiva Station (incl. Tallinn-Väike, Liiva and Kiisa) +372 62 85 470 lya.saem@edel.ee
Tallinn-Väike jaam Juurdeveo 28, 11313 Tallinn
Liiva jaam Orava 21B, 11214 Tallinn
Kiisa jaam Kiisa, Saku vald, 75503 Harjumaa
Tõnu Sarapuu Station master at the Rapla Station (incl. Kohila, Rapla and Lelle) +372 48 96 954 tonu.sarapuu@go.ee
Kohila jaam Jaama 6, 79801 Kohila
Rapla jaam Jaama 6, 79514 Rapla
Lelle jaam Kehtna vald, 79002 Raplamaa
Niina Rak Station master at the Türi Station (incl. Türi, Võhma and Viljandi) niina.rak@edel.ee
Türi jaam Jaama 8, Türi, 72212 Järvamaa
Võhma jaam Spordi 2, 70602 Viljandimaa
Viljandi jaam Vaksali 44, 71020 Viljandi
Dmitri Lebedev Station master at the Pärnu Station (incl. Tootsi and Pärnu) +372 44 62 400 dmitri.lebedev@edel.ee
Tootsi jaam Elbi, Tori vald, 86801 Pärnumaa
Pärnu jaam Jaama 4, 80044 Pärnu